Zmiana ordynatora oddziału neurochirurgicznego

Po 28 latach ze stanowiska koordynatora oddziału neurochirurgicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku odszedł dr Stanisław Gałązka. Od dnia 1 kwietnia funkcję koordynatora oddziału objął chirurg Jacek Nacewicz.

Dr nauk medycznych Stanisław Gałązka aż przez 28 lat sprawował funkcję koordynatora oddziału neurochirurgicznego. Po tak długim okresie pracy zrezygnował z kierowania oddziałem, ale nie rozstaje się całkowicie ze szpitalem. W ograniczonym wymiarze będzie nadal pracował na słupskiej neurochirurgii. – Dziękujemy za działalność w kierunku rozwoju oddziału oraz inicjatywy we wprowadzaniu nowoczesnych metod leczenia. Dzięki pana pracy, prowadzony przez Pana oddział znany jest nie tylko w Polsce, ale także w Europie – mówił podczas uroczystości pożegnania Andrzej Sapiński, prezes Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. – Zawsze mogliśmy liczyć na pana fachową pomoc w trudnych dla szpitala chwilach i na pana zaangażowanie w kształcenie młodego pokolenia lekarzy  – zaznaczała Anetta Barna – Feszak, wiceprezes Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku

Nowym koordynatorem oddziału neurochirurgicznego został Jacek Nacewicz, doświadczony neurochirurg od lat związany ze słupskim szpitalem, dotychczas pełniący funkcję zastępcy koordynatora oddziału.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *