Zatrzymany sprawca zuchwałego rozboju

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu słupskiego, który w Słupsku przy ul. Lelewela zerwał z ramienia stojącej na przystanku kobiety torebkę, a następnie wsiadł do przejeżdżającego samochodu i odjechał. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju, za co grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Słupsku przy ul. Lelewela nieznany mężczyzna zerwał torebkę z ramienia stojącej na przystanku autobusowym kobiecie. Następnie napastnik wsiadł do przejeżdżającego samochodu i odjechał. W wyniku tego zdarzenia mieszkanka Słupska straciła m.in. torebkę, w której znajdowały się telefon, portfel z pieniędzmi, a także dokumenty i karty płatnicze.

Policjanci od razu po przyjęciu zgłoszenia udali się w rejon tego zdarzenia, który dokładnie sprawdzili, dzięki czemu zdobyli i szczegółowo przeanalizowali wiele informacji. W trakcie analizy zebranego materiału ustalili tożsamość mężczyzny, który ma związek z tą sprawą, a w czwartek przed południem dokonali jego zatrzymania.

Mundurowi odzyskali utracone w wyniku rozboju przedmioty. Zatrzymany 28-latek, mieszkaniec powiatu słupskiego, został przewieziony do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut rozboju. Za to przestępstwo grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *