Słupski szpital poszukuje lekarzy do przychodni POZ w Ustce

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku zakończył prace przy stworzeniu poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Ustce. Siedziba jest gotowa i oczekuje na lekarzy.

Fot. WSSZ w Słupsku

Przychodnia POZ znajdująca się w Ustce w budynku szpitalnym przy ulicy Mickiewicza 12 została przygotowana zgodnie z planem. Pomieszczania są gotowe, w pełni wyposażone i mogą być natychmiastowo użytkowane. Aby uruchomić przychodnię Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku zobowiązany jest  otrzymać zgodę wydaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zgłoszenie zostało wysłane i oczekujemy na decyzję.

Obecna sytuacja kadrowa pozwoli jednak na uruchomienie usteckiej przychodni POZ w ograniczonym zakresie godzinowym. Dla rozszerzenia formuły działalności przychodni potrzebne jest zatrudnienie większej liczby lekarzy.

Dlatego Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku od dłuższego czasu stara się zatrudnić lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji do nowej przychodni POZ w Ustce. Gwarantujemy: dogodną formę zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, urlopy szkoleniowe i benefity pozapłacowe. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu z Panią Weroniką Dułak, kierownikiem Działu Kadr i Płac, tel. 059 84 60 624, e-mail: w.dulak@szpital.slupsk.pl lub z dr. Jarosławem Feszakiem, pełnomocnikiem ds. zatrudnienia personelu medycznego, tel. 668 662 476. E-mail: jarekfeszak@gmail.com.

Zaletami nowej przychodni POZ w Ustce jest to, że jest ona jednostką nowoczesnego, wielospecjalistycznego szpitala na III poziomie referencyjności, mieści się w atrakcyjnej części uzdrowiska, działa w nowo wyremontowanym budynku szpitala przy ul. Mickiewicza 12, jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, zatrudnia wykwalifikowany personel pielęgniarski, posiada własny parking i zaplecze socjalne, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *