Naćpany za kierownicą

Zarzuty posiadania narkotyków oraz kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających usłyszał mieszkaniec Sławna, którego zatrzymali  funkcjonariusze słupskiej drogówki. Nerwowe zachowanie 27-latka zwróciło uwagę policjantów, którzy wykonali badanie testerem narkotykowym. Środki odurzające znajdowały się nie tylko w organizmie tego kierowcy. Marihuanę i amfetaminę policjanci znaleźli także w jego kieszeni i w bagażniku samochodu.

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku podjęli interwencję wobec kierowcy audi. Mundurowi w trakcie rozmowy z 27-latkiem zwrócili uwagę na jego nerwowe zachowanie w związku z tym przeprowadzili badanie testerem narkotykowym, który wykazał, że w organizmie mieszkańca województwa zachodniopomorskiego znajdują się środki odurzające. Podczas interwencji funkcjonariusze znaleźli narkotyki także w kieszeni kierowcy oraz w bagażniku jego samochodu. Wszystkie znalezione substancje zabronione zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie. 27-latek został zatrzymany i przewieziony na komendę, gdzie mundurowi prowadzili z nim dalsze czynności procesowe. Policjanci zabezpieczyli także krew do badania, które wykaże jakie dokładnie narkotyki zażył mieszkaniec Sławna. Z uwagi na kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających stracił on również prawo jazdy.

27-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz kierowania samochodem pod ich wpływem. Za te przestępstwa grozi mu odpowiednio do 3 lat i do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło KMP Słupsk

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *