Okradł restaurację i wpadł

Do 10 lat więzienia grozi mieszkańcowi Gminy Słupsk, który na początku tego tygodnia włamał się do jednej z usteckich restauracji. Kryminalni z Komisariatu Policji w Ustce na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, wytypowali osobę, która może mieć związek z tym przestępstwem i zatrzymali do tej sprawy 26-latka. Mężczyzna, usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, a prokurator zastosował wobec niego dozór i zakaz opuszczania kraju.

We wtorek rano funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ustce otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednej z usteckich restauracji. Na miejsce od razu pojechali policjanci, którzy ustalili, że sprawca wszedł do budynku, po wcześniejszym wybiciu szyby w drzwiach, a następnie ukradł z restauracji kasetkę z pieniędzmi, kilkanaście butelek z alkoholem, a także telewizor. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili rejon zdarzenia, wykonali oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną, a zgromadzony materiał dowodowy doprowadził do ustalenia tożsamości osoby, która może mieć związek z tym przestępstwem. W wyniku prowadzonych czynności operacyjnych policjanci ustalili miejsce pobytu i zatrzymali 26- letniego mieszkańca Gminy Słupsk.

26-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Prokurator zastosował wobec niego dozór i zakaz opuszczania kraju. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *