Bezpieczne wakacje nad morzem

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Słupsku podczas sezonu wakacyjnego prowadzą intensywne działania edukacyjno-profilaktyczne dotyczące bezpiecznego wypoczynku nad wodą, dlatego też wspólnie z władzami Ustki, na plaży, w ramach akcji ” Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” rozdawali rodzicom najmłodszych uczestników letniego wypoczynku „opaski niezgubki”.

Słupscy policjanci od początku wakacji nieustannie prowadzą działania mające na celu zwiększenie świadomości właściwego wypoczynku nad wodą. Podczas spotkań informują dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe o zasadach bezpiecznego korzystania z akwenów.

W ubiegłą sobotę funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Słupsku wspólnie z Burmistrzem Ustki w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, na usteckiej plaży rozdawali „opaski  niezgubki”, które mają ułatwić odnalezienie dziecka w przypadku jego zagubienia wśród tłumu wypoczywających.

Podczas akcji rodzice bardzo pozytywnie oceniali prowadzone działania podkreślając, że przekazane opaski na pewno przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa ich pociech.

Policjanci w rozmowach z dziećmi i młodzieżą informowali o trwającym konkursie Artystyczny przeWODNIK organizowanym przez Komendę Główną Policji, którego partnerem jest Fundacja PZU.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *