Będę odnowicielem Słupska

DSCF3325Oficjalne otwarcie Centrum Informacji Turystycznej było okazją do spotkania Prezydenta Roberta Biedronia ze słupskimi mediami. Prezydent poinformował o wynikach prowadzonych rozmów z duńskimi przedsiębiorcami podczas jego służbowego pobytu w Danii, nawiązaniu roboczych kontaktów z zainteresowanymi lokowaniem swojego biznesu w mieście i regionie przedsiębiorcami.

Poinformował także o swoim spotkaniu z samorządowcami podczas obrad Europejskiego Kongresu Samorządów w Krakowie poświęconemu polskiej i europejskiej samorządności, gdzie uczestniczył w panelu dotyczącym rozwoju zielonych miast, przedstawiając swoją wizję rozwoju Słupska. Poinformował również o przygotowanej uchwale umożliwiającej przeniesienie części środków (ok.1mln. zł.) przeznaczonych na wstrzymany remont dachu budowanego akwaparku – na remont 50 mieszkań.

Sporo zainteresowania wzbudziły informacje dotyczące prowadzonych konkursów na ważne stanowiska w ratuszu i jednostkach organizacyjnych miasta. Pytania ze strony mediów dotyczyły głównie wyników wyborów prezydenckich i sytuacji na lewicy, a na pytanie czy będzie odnowicielem polskiej lewicy odpowiedział krótko – będę odnowicielem Słupska, bo taką umowę zawarłem z mieszkańcami.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *