GOK – Potęgowo nie ma miejsca na nudę (video)

Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie serdecznie zaprasza do aktywnego udziału w wakacyjnych planach: „Lipcowe przygody z GOK-iem”. W najbliższy czwartek „grillowanie” dla najmłodszych, a w piątek 24 lipca, pierwszy z wakacyjnych wyjazdów z GOK-iem. Pracownicy GOK zaprzszają wszystkich fascynatów Wojska Polskiego do zwiedzania jednostki wojskowej w Słupsku. Natomiast 28 i 30 lipca wyjazdy na plażowanie i rejs statkiem w Ustce.

DSC_0421

Bezpiecznie i sportowo” pod takim hasłem zorganizowany zostanie 1 sierpnia „Piknik letni”, który rozpocznie sie o godz. 17.00 na placu przy GCK. W programie imprezy: „I Wakacyjny turniej piłki siatkowej o puchar Wójta Gminy Potęgowo”, Autochodzik- zabawa integracyjna dla najmłodszych, gry i zabawy przygotowane przez strażaków z OSP w Potęgowie oraz „Dzień Dawcy Szpiku”, podczas którego szuka się dawców!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezach oraz zajęciach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie
Niedługo rozstrzygnięty zostanie konkurs, w którym startuje GOK Potęgowo. Głosy można jeszcze oddać na stronie internetowej www.europatomy.eu. Pracownicy placówki proszą o wsparcie mieszkańców gminy w głosowaniu. Na stronie znajdują się zgłoszenie i zdjęcia GOK.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *