Czas na urodziny miasta

Właśnie nadszedł czas… na urodziny Miasta Słupska! Święto miasta to święto jego mieszkańców, dlatego w ramach urodzin chcemy się spotykać i rozmawiać o ważnych i mniej ważnych sprawach, a przede wszystkim spędzić aktywnie czas, aby w radości obchodzić kolejne urodziny miasta!

DSC_0223-001

Urodziny – to urodziny… są życzenia, tort i tańce! By uczcić święto z przytupem, już od początku najbliższego do końca następnego weekendu (21-30 sierpnia), przez cały tydzień odbywać będą się zaplanowane wspólnie z instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i artystami, wydarzenia o tematyce i charakterze różnorodnym – pragniemy dotrzeć do każdej grupy nie pomijając nikogo.

IMG_0970

Przez te dni odkryjmy miasto na nowo, świętując w różnych jego częściach – bawmy się na placu Zwycięstwa, w Parku Kultury i Wypoczynku, spływajmy kajakiem rzeką Słupią, tańczmy na Starym Rynku, debatujmy w Miejskiej Bibliotece Publicznej… i nie tylko!

DSC_0194-001

Mieszkasz daleko? Nie możesz świętować z nami? A może chcesz po prostu życzyć Słupskowi wszystkiego najlepszego? Bez obaw, idźmy do przodu – do 30 sieprnia publikujmy wspólnie na facebooku i instagramie swoje radosne zdjęcia, oznaczając je hashtagiem #urodzinyslupska – to nie tylko miły gest, ale również okazja do wygrania gadżetów z serii “Super Słupsk”!

DSCF3562-001

Wszystkie wydarzenia przewidziane w ramach obchodów urodzin miasta odnaleźć można w kalendarzu na naszej stronie internetowej, będą one również systematycznie publikowane jako przypomnienia na facebooku. Badzcie na bieżąco, już dziś weźcie udział w wydarzeniu
Tak urzędnicy na stronie miasta zapraszają do wzięcia udziału w Święcie miasta.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *