Marycha w kieszeniach

Kryminalni ze Słupska zatrzymali wczoraj  trzy osoby mające związek z przestępczością narkotykową. Pierwszy z zatrzymanych mężczyzn – 33 letni słupszczanin miał w mieszkaniu ukryte dwa gramy marihuany. Dwaj  pozostali to  17 i 24 latkowie- mieszkańcy powiatu słupskiego, którzy mieli przy sobie woreczki strunowe także z porcjami marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

maruhana

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Słupsku w trakcie patrolu, na jednej z ulic centrum miasta zauważyli młodych znanych im mężczyzn. 17 i 24 letni słupszczanie na widok nieoznakowanego radiowozu nagle przyspieszyli skręcając  w boczną uliczkę. Tam zostali zatrzymani i podjęto wobec nich interwencję.

marihuana2

Funkcjonariusze w trakcie przeszukania  ujawnili woreczki strunowe, wewnątrz których znajdowały się dwie porcje zielonego suszu roślinnego. Późniejsze badania testerem narkotykowym potwierdziły, że jest tam łącznie  ponad 2 gramy marihuany. W tym samym czasie kryminalni z Komendy Miejskiej w Słupsku realizowali interwencje wobec 33 letniego Słupszczanina. W jego mieszkaniu w trakcie przeszukania śledczy ujawnili ponad 2 gramy marihuany. Wszyscy trzej zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, za które grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *