Psie piękności

Deszczowa i pochmurna pogoda towarzyszyła sobotniej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych. Do słupska zjechały piękności z całego świata, widać było Rosjan, Bułgarów i Łotyszów. Nad wystawą honorowy patronat sprawował prezydent Robert Biedroń.

_DSF1193

Niestety imprezie towarzyszyła pochmurna, deszczowa aura. Zawodnicy w rozbitych specjalnych namiotach wokół ringu, na których odbywały się pokazy przygotowywali swoje czworonogi do pokazu.

Wielki aplauz i złoty medal zdobyła w kategorii młodzieży, 17 miesięczna suczka Dili z hodowli Jardik – Pol z Ustki, która przyjechała na wystawę z Panią Martą Fabiszak – Podlasińską i dwiema córkami Sarą i Amelią z Bydgoszczy. Dilusia, jak zapewnia właścicielka ma młodzieżowy czempionat Polski, posiada czempionat Bułgarii i Bałkan. Teraz pracujemy nad czempionatem dorosłym – powiedziała Pani Marta.

S0041336

DSCF1250

Faworytem innej kategorii został Bulterier Narmer z hodowli Tempention Love z Gdańska, którego właścicielem jest Pani Karolina Misiuk. Okazał się największym psem w kategorii Bulterierów w kategorii młodzieży. Zdobył złoty medal.

DSCF1383-001

DSCF1543

Fot.Bartosz Arszyński

Pięknie prezentowały się pieski, które zdobyły pierwsze miejsca w kategorii młodzieży: Ania przyjechała z Łodzi z Sarą rasy Shiba Inu, Basia przyjechała z Gdańska z –  Boston Terierem  Pestką , Amelia  z Coker Spanielem Bacarą przybyła z Bydgoszczy.
Wszystkie te pieski stanęły na podium.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *