Festiwal Literacki „Kryminał na Krętej” z polską Agatą Christie

W pierwszym tygodniu listopada  2 – 6 listopada 2015 r   Miejska Biblioteka publiczna w Słupsku zaserwuje wszystkim miłośnikom zagadek kryminalnych wspaniałą ucztę literacką. Czekają nas warsztaty, spotkania autorskie i wystawa. W ramach projektu „Kryminał na Krętej” od września 2015 r. odbywają się warsztaty literackie pod kierunkiem pisarza Daniela Odiji oraz warsztaty filmowe prowadzone przez dziennikarza Krzysztofa Przygodę, w których uczestniczy młodzież słupskich szkół średnich.

K_Bonda

Niebawem rozpoczną się także warsztaty literackie dla dzieci z Krzysztofem Koziołkiem pt. „Literacka bestia nadchodzi” oraz spotkanie z ekspertem kryminalistyki w Słupskiej Szkole Policji.

_DSC3797

Wisienką” na torcie (a właściwie garścią wisienek) festiwalowego programu będą trzy spotkania autorskie z najpopularniejszymi w Polsce pisarzami książek z gatunku kryminałów: Moniką i Rafałem Chojnickimi, Markiem Krajewskim i Katarzyną Bondą.

Marek-Krajewski

Piątkowy wieczór, 6 listopada, to czas na „Morderstwo na Krętej” w wykonaniu młodzieży z V LO, czyli prezentacja książki wizualnej i filmu, będących podsumowaniem projektu.
Takiego wydarzenia nie można przegapić.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *