Gang w Słupsku rozbity

CBŚ rozbiło gang w Słupsku. Aresztowano 9 osób. W ostatnim czasie w Słupsku działała zorganizowana grupa o charakterze przestępczym. CBŚ miała to na oku. Rano funkcjonariusze weszli do kilku mieszkań w mieście i zatrzymano przestępców. Prokuratura zarzuca im popełnienie przestępstw z użyciem broni palnej, posiadanie i handel narkotykami, dokonywanie przestępstw z udziałem broni palnej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak poinformował Marcin Włodarczyk Prokurator Okręgowy ze Słupska w poniedziałek i wtorek CBŚ w asyście funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji weszli do mieszkań i aresztowali 9 osób związanych z tą grupą przestępczą.
Zatrzymanym przedstawiono zarzuty o charakterze kryminalnym: posiadanie broni, narkotyków, a nawet dokonanie zbrodni. Niestety prokurator zasłaniając się dobrem śledztwa nie udzielił dalszych wyjaśnień, ale jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy aresztowani mogą mieć związek ze strzelaniną w sierpniu przy ulicy Madalińskiego przy stadionie 650 lecia w Słupsku ,a także z pobiciem właściciela i kradzież Audi A5 przy Szczecińskiej.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *