Miejsca przyjazne seniorom 2016

Trwa projekt skierowany do słupskich seniorów, mający na celu promowanie miejsc im przyjaznym. W ubiegłym tygodniu jedna ze znanych kawiarni oferowała kawę dla seniorów za symboliczną złotówkę. Może tym śladem pójdą inni i dadzą seniorom korzystną zniżkę na artykuły spożywcze, umożliwią wejście do obiektu kultury po korzystnej cenie. Zgłoszenia można przysyłać do 14 października br. do słupskiego MOPR.

DSCF1788

„Miejsca przyjazne seniorom” to projekt mający na celu promowanie miejsc na terenie Słupska i gminy, kierujących swoje działania do osób starszych. Trwa trzecia edycja, w ramach której zgłoszenia można przysyłać do 14 października 2015 roku.

Spotkanie-seniorów-NOT.-30.05.2014-r.-004

Do projektu mogą zgłosić się podmioty (np. sklepy, apteki, kluby sportowe, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i wiele innych), które mają w swojej działalności ofertę stworzoną specjalnie dla seniorów ( produkty, usługi zniżki itp.). Miejsca te otrzymają specjalny certyfikat i będą promowane przez partnerów akcji: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Stowarzyszenie Horyzont, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejską Bibliotekę Publiczną.
Zgłoszenia zainteresowane podmioty z terenu Słupska i gminy wiejskiej Słupsk, mogą składać w siedzibach placówek lub można wysłać je na adres e-mail: mps@horyzont.slupsk.pl

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przyjmowania zgłoszeń, zawarte są w Regulaminie zawartym na stronie partnerów akcji lub pod numerem telefonu 59-842-49-00.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *