Ringiem pojedziemy miesiąc wcześniej

Trwają prace nad „Ringiem” jedną z inwestycji realizowanych obecnie przez miasto. O ich przebiegu informowali na konferencji 19-go października, wiceprezydent Marek Biernacki i towarzyszący mu dyrektor Jarosław Borecki. Ulica Koszalińska jest już całkowicie przejezdna. Drogowcy zapowiadają, że prace zakończą się wcześniej niż planowano. Jest szansa, że Ringiem pojedziemy pod koniec listopada.

 IMG_7036

Poinformowano również, iż trwają także odbiory techniczne Podwórek realizowanych w ramach Traktu Książęcego oraz przeprowadzane są kontrole dotyczące przestrzegania zasad gospodarowania odpadami.

IMG_7037

IMG_7038

Fot. Zbigniew Bielecki

Dodatkowo władze miasta zachęcają do oszczędności – prezydent w liście skierowanym m.in. do wspólnot mieszkaniowych i zarządców nieruchomości apeluje o podjęcie przez nie działań w kierunku ograniczenia wydatków, szczególnie polecając wymianę oświetlenia na LED-owe. Wskazuje, jakiej wysokości oszczędności i inne korzyści można dzięki temu osiągnąć. Przez najbliższe trzy tygodnie m.in. administratorzy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz pracownice Zielonego Punktu zajmą się dystrybucją listu.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *