Jan Ptaszyn Wróblewski z sekstetem w Ustce

W Święto Niepodległości 11 listopada o 18 Ustecki Dom Kultury szykuje ucztę dla melomanów, miłośników  jazzu. Koncert JANA PTASZYNA WRÓBLEWSKIEGO w doborowym towarzystwie Henryka Miśkiewicza – grającego na saksofonie altowym, Roberta Majewskiego – na trąbce, Wojciecha Niedzieli – na fortepianie, Andrzeja Święsa – na kontrabasie, Marcina Jahra – na perkusji. Taki skład gwarantuje udany, niezapomniany wieczór.

Kopia to

Dom Kultury w Ustce ma dla melomanów nie lada gratkę. Już 11 listopada zawita tu legenda polskiego jazzu Jan „Ptaszyn” Wróblewski – saksofon tenorowy w towarzystwie muzyków takich jak: Henryk Miśkiewicz – saksofon altowy, Robert Majewski – trąbka, Wojciech Niedziela – fortepian, Andrzej Święs – kontrabas, Marcin Jahr – perkusja. Na koncercie, który rozpocznie się o godzinie 18.00 usłyszymy program z płyty Jan Ptaszyn Wróblewski Sextet „Moi pierwsi mistrzowie”, poświęconej pamięci Krzysztofa Komedy, Andrzeja Trzaskowskiego i Andrzeja Kurylewicza. Bilety w cenie 35 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu już do nabycia w Domu Kultury. Koncert rozpocznie się o 18.
„Ptaszyn” kilka słów o płycie:

„Tym programem chciałem podziękować trzem wspaniałym kolegom a zarazem mistrzom, którzy pojawili się w moim życiorysie zaraz na początku. Z każdym z nich miałem szczęście współpracować w przeciągu pierwszych trzech lat mojego próbowania grania jazzu i była to wspaniała równowaga, ponieważ każdy z nich miał do jazzu zupełnie inne podejście, odrębną specyfikę, a wszyscy dopełniali się wspaniale, tworząc konsensus o jakim trudno dziś marzyć.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *