II Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Słupsku

30 stycznia br. w restauracji Aureus odbył się II Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Słupsku. Na parkiecie bawili się dyrektorzy SMS, sympatycy szkoły, absolwenci, rodzice, trenerzy i nauczyciele wraz z rodzinami. Bal został zorganizowany przez Panią Marzenę Zamaro, sympatyka i przyjaciela szkoły, osobę reprezentującą rodziców uczniów SMS w Słupsku. W sumie bawiło się około 200 osób.

bal mistrzostwa sportowego (16)

Gości gorąco powitała Pani dyrektor, Monika Stępnik, po czym rozpoczęły się tańce i konkursy zwieńczone wyborem króla i królowej balu.

bal mistrzostwa sportowego (9)
Myślą przewodnią balu była promocja sportu i zdrowego trybu życia. Zwycięzcy konkursów otrzymali ciekawe nagrody. Zabawa w gronie sympatyków szkoły była również realizacją kolejnego ogniwa projektu „Szkoła Współpracy”, w którym jednym z priorytetów jest integracja rodziców ze szkołą we współpracy ze środowiskiem lokalnym.

bal mistrzostwa sportowego (19)

W sobotni wieczór wszystkim dopisywały dobre humory, co było gwarancją dobrej zabawy.

– Bawiłam się wyśmienicie. Wspólna zabawa była okazją do integracji uczestników, którzy na co dzień nie mają okazji aby spotkać się w takim gronie znajomych i przyjaciół. Wyśmienita kuchnia, dobra muzyka oraz doborowe towarzystwo okazały się spoiwem, które uczyniło bal wyjątkowym wydarzeniem Dziękuję wszystkim za wspólną i wspaniałą zabawę – mówi Małgorzata Siupik, uczestniczka balu.

bal mistrzostwa sportowego (18)

Fot. Daniel Stawski/SMS

Zabawa trwała do godzin porannych, balowiczów zagrzewał DJ Patryk Powązka.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *