10 lecie Szkoły Mistrzostwa Sportowego

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Słupsku obchodzi 10 – lecie istnienia. Uroczysta gala z tej okazji odbędzie się w piątek, 22 kwietnia o godzinie 13.00 w Teatrze Rondo w Słupsku przy ulicy Niedziałkowskiego. Patronem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku jest dr Jerzy Krzysztofowicz, działacz sportowy, trener, nauczyciel i współtwórca sportu akademickiego w Słupsku, pierwszy trener słupskich „Cieślików”.

Budynek Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku

Oprócz części oficjalnej, zaplanowano w tym dniu także różne atrakcje sportowe i artystyczne. Odbędzie się m.in. pokaz umiejętności sportowych w wykonaniu uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku, natomiast w części artystycznej reprezentanci klas licealnych szkoły sportowej zaprezentują etiudę teatralną pt. „Sportowcy różne talenty mają.” Głos zabiorą m.in. absolwenci szkoły, nastąpi również uroczyste odsłonięcie i odczytanie tablicy pamiątkowej.

W holu teatru wystawiona będzie księga pamiątkowa, gdzie będzie można złożyć pamiątkowe wpisy. W tym samym dniu będzie miał również miejsce Zjazd Absolwentów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku. Spotkanie absolwentów odbędzie się w słupskiej restauracji Aureus.
21 kwietnia w ramach obchodów 10-lecia Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku odbędzie się turniej piłkarski – II Błękitna Wstęga Bałtyku. Zawody będą rozgrywane dla chłopców z rocznika 2002.Turniej rozpocznie się o godz. 11.00 na Stadionie K.S. „Gryf” Słupsk przy ulicy Zielonej.
W uroczystości 10-lecia Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku wezmą udział nauczyciele, trenerzy, rodzice, uczniowie, pracownicy szkoły, absolwenci, sympatycy oraz zaproszeni goście.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *