16 Targi budowlane

W słupskim „Fimalu”, najbardziej znanym markecie budowlanym w mieście odbyły się wczoraj 16 Targi Budowlane. Ponad 60 wystawców znanych firm branży budowlanej i instalatorskiej zaprezentowało się na placu przed siedzibą marketu przy ulicy Bałtyckiej 3. Gości bawił zespół „Lupa” z charyzmatyczną wokalistką ze Słupska Anią i znany muzyk, Norbi, który zaprezentował największe swoje hity m in „ Dziewczyny są gorące”. Na gorąco także serwowano poczęstunek dla odwiedzających, dania z kuchni chińskiej.

_DSC4263

Jak co roku pojawiły się konkursy i zawody: było układanie instalacji z rurek PCV, wyścigi na placu wózków sklepowych, wbijanie gwoździ młotkiem ciesielskim jedną ręką. Jako, że niebawem będziemy ekscytować się mistrzostwami w piłce nożnej Euro 2016 we Francji jedna z firm zorganizowała konkurs trafiania piłką nożną do specjalnie wyciętych otworów, nagrodą była piłka jaką nasi piłkarze zagrają na tych mistrzostwach.

_DSC4360

Tu bezkonkurencyjny okazał się młody zawodnik Łukasz, który zdobył aż 80 puntów, co jak zapewniła ze sceny przedstawicielka firmy, zdarzyło się po raz pierwszy w tym konkursie. Dotychczas maksymalna liczba punktów, to 60.

_DSC4470

Fot. Bartosz Arszyński

« z 2 »

Kulminacyjnym momentem było losowanie corocznie fundowanych nagród, dla klientów, którzy zrobili zakupy w markecie i wypełnili prawidłowo kupon, który trafił do urny. Rozlosowano dwa czeki po 500 zł i jedną nagrodę główną, którą jest czek na kwotę 3000 zł.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *