Srebrne niedźwiedzie reaktywacja, „Srebrny Niedźwiedź 2016 – Lider Promocji Słupskiej Gospodarki ”

W Słupsku nagrodzą pomysłowych przedsiębiorców. Prezydent Miasta zaprasza do udziału w Konkursie “Srebrny Niedźwiedź” Lider Promocji Słupskiej Gospodarki 2016. Konkurs „Srebrny Niedźwiedź” ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej wartościowych, innowacyjnych przedsiębiorstw działających na terenie Ziemi Słupskiej. Nagrody i wyróżnienia zostaną przyznane w następujących kategoriach: Mikro i Male Przedsiębiorstwa, Średnie i Duże Przedsiębiorstwa, Zakłady Rzemieślnicze, Gospodarstwa Agroturystyczne, Menedżer Słupskiej Gospodarki, Gospodarczy Debiut.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Konkurs „Lider Promocji Słupskiej Gospodarki – Srebrny Niedźwiedź 2016” organizowany od roku 1998 jest jedną z ważniejszych imprez, która ma na celu promocję regionalnych przedsiębiorców. Początkowo Srebrne Niedźwiedzie wręczano w ośmiu kategoriach: menedżer, firmy średnie, mikro, małe, media, instytucje okołobiznesowe, gospodarstwo rolne i turystyka wiejska. W 2009 roku podjęto decyzję o organizowaniu konkursu co dwa lata i w tegorocznej jubileuszowej piętnastej edycji konkursu przedsiębiorcy będą rywalizować w sześciu kategoriach, które zostały zmodyfikowane, tak aby dopasować je do oferowanych produktów i usług w naszym regionie, są to: mikro- i małe przedsiębiorstwa, średnie i duże przedsiębiorstwa, zakłady rzemieślnicze, gospodarstwa agroturystyczne, menedżer słupskiej gospodarki i gospodarczy debiut. OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Organizatorem ww. Konkursu jest Powiat Słupski, Słupska Izba Przemysłowo – Handlowa i Miasto Słupsk, natomiast organizację Konkurs wspierają liczne instytucje z regionu słupskiego, wśród nich są Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Cech Rzemiosł Różnych w Słupsku, Rada Regionalna FSN-T NOT w Słupsku, Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Słupsku, Słupski Inkubator Technologiczny, Gmina Słupsk oraz Gmina Kobylnica.

W Kapitule Konkursu, która wybierze zwycięzców zasiądą Starosta Słupski, Prezes Słupskiej Izby Przemysłowo – Handlowej, Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Słupsku, Prezydent Miasta Słupska, Dyrektor Słupskiego Inkubatora Technologicznego, Wiceprezes NOT, oraz Dyrektor ODR Słupsk. Statuetki i wyróżnienia „Srebrnego Niedźwiedzia 2016” w poszczególnych kategoriach zostaną wręczone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 18 listopada 2016 r. w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku.

Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z wymaganymi załącznikami, stosownie do kategorii w terminie do dnia 30 września 2016 roku. Zgłoszenia może dokonać sam uczestnik lub instytucja otoczenia biznesu za zgodą potencjalnego uczestnika, pocztą tradycyjną, kurierem, osobiście lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: promocja@powiat.slupsk.pl lub na adres: Starostwo Powiatowe w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14, 76 -200 Słupsk z dopiskiem na kopercie lub w tytule e-mail: „Srebrny Niedźwiedź 2016”.

Regulamin Konkursu wraz z kartami znaleźć można na stronach internetowych organizatorów (www.powiat.slupsk.pl, www.siph.slupsk.pl , www.slupsk.pl ) i instytucji wspierających Konkurs (www.parr.slupsk.pl, www.cech.slupsk.pl, www.not.slupsk.pl, www.podr.pl). We wszystkich dotychczasowych edycjach konkursu „Srebrny Niedźwiedź” wyróżnionych zostało ponad 200 firm oraz wręczono ponad 80 statuetek.

Statuetki i wyróżnienia „Srebrnego Niedźwiedzia 2016” w poszczególnych kategoriach zostaną wręczone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 18 listopada 2016 r. w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku.

Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z wymaganymi załącznikami, stosownie do kategorii w terminie do dnia 30 września do organizatora konkursu.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *