Mikołaj zawitał do Jantara

Prezydent Robert Biedroń wziął udział w Mikołajkach zorganizowanych przez Centrum  Handlowe  „Jantar” , gdzie przed obiektem na frontonie budynku, o 16 rozjaśniał ubarwiony w miliony biało-czerwonych światełek napis „ I love Słupsk”, przy którym wszyscy obecni zrobili sobie pamiątkowe selfie z merem miasta. Prezydent otrzymał pilota, którym po wspólnym odliczaniu od 10 z przybyłymi na imprezę Słupszczanami uruchomił neon . Napis rozświetlił się, poszybowały w górę rzymskie ognie, a z głośnika popłynęła muzyka „ Piosenka o Słupsku”, którą wykonali Marzena i Robert.

_dsc2755

To ciekawa utrzymana w rytmie rap melodia napisana na 700 lecie naszego miasta. Później kto chciał mógł podejść i porozmawiać z prezydentem i zrobić sobie z nim zdjęcie.

_dsc2735

Robert Biedroń rozmawiał z dziećmi sadzał je na poszczególne litery napisu. Dziewczynki zatrzymywały się , by zrobić sobie selfie z prezydentem miasta.

« z 2 »

_dsc2763

Wewnątrz na dzieci czekał prawdziwy Mikołaj, który rozlokował się w dolnym holu obiektu. Obok sań i reniferów spoczął Mikołaj z wielkim workiem pełnym słodyczy dla najmłodszych. Atrakcją było zdjęcie u boku Mikołaja.

_dsc2864

_dsc2880

Cały obiekt odświętnie ustrojony i pięknie udekorowany: mienią się kolorowe światełka, połyskują bombki. To znak, że Święta już tuż tuż.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *