Ferie ze sportem i kulturą

Trwają ferie zimowe dla młodzieży ze słupskich szkół, pogoda na dworze jest niemal wymarzona, aby w tym czasie skorzystać ze spacerów, jazdy na lodowisku, zjeżdżaniu na sankach i nartach. Bogatą ofertę w okresie ferii mają także słupskie placówki kulturalne, które zorganizowały specjalne zajęcia.

DSC02900-697

SŁUPSKI OŚRODEK KULTURY ma w swojej ofercie bardzo wiele ciekawych zajęć – m. in. warsztaty kuglarskie, ceramiczne czy recytatorskie. Ferie z SOK-iem trwają od 16 do 29 stycznia. Po więcej zajrzyjcie na http://www.sok.slupsk.pl/projekt/1351-ferie-2017-z-sokiem.

MŁODZIEŻOWE CENTRUM KULTURY zaplanowało dla mieszkańców naszego miasta niezwykle ciekawe półkolonie artystyczne, warsztaty teatralne i muzyczne oraz koncert hiphopowy. Szczegółowe informacje odnajdziecie na http://www.emcek.pl/index.php/mlodziezowe_centrum_kultury_o_nas/aktualnosci/ferie_w_mck4.

MUZEUM POMORZA ŚRODKOWEGO zaprasza na ferie zimowe od 16 do 29 stycznia 2017 r. w godzinach 12.00-14.00. Pracownicy przygotowali 14 tematów zajęć, codziennie będą odbywały się inne. Wstęp na jedno spotkanie – 5 zł (UWAGA! Zajęcia 29 stycznia będą nieodpłatne – zapraszamy dzieci z rodzicami). Dla dzieci przychodzących indywidualnie nie obowiązują zapisy. Grupy zorganizowane przyjmowane są wyłącznie w innych terminach .po uprzednim ustaleniu telefonicznym po numerem (59) 842 40 81 lub drogą e-mailową: muzeum@muzeum.slupsk.pl

Tematy zajęć m.in. : „Smaki sztuki”, „Gliniane srebra”, „Sztućców szczęk”, „Ozdoby stołu”, „W blasku świec” „Pamiętamy o przodkach. Coś dla babci i dziadka”.

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA nie pozostaje w tyle i na okres ferii przygotowała wiele atrakcji – w każdej filii zaplanowane są zajęcia edukacyjne i integracyjne, dyskusje o książkach, warsztaty wokalne czy projekcje filmów. Harmonogram ferii dostępny na http://biblioteka.slupsk.pl/index.php/uncategorised/422-ferie-z-biblioteka.

MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY w czasie ferii zimowych organizuje bezpłatne zajęcia otwarte. Wśród nich m. in.: warsztaty witrażu angielskiego, zajęcia plastyczne, studium postaci, gry i zabawy w j. angielskim, otwarte lekcje gitary klasycznej i elektrycznej, warsztaty piosenki, zajęcia wokalne, zajęcia w studio nagrań, brydż sportowy, warsztaty fotograficzne, zumba, latino, walc angielski. Zapisy przez stronę internetową www.mdkslupsk.pl.

Fot.MonikaWęgrzyn

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *