Beata Szydło z wizytą w Słupsku

W auli Akademii Pomorskiej przy ulicy Arciszewskiego w Słupsku spotkali się sympatycy PiS z byłą premier Beatą Szydło, która podróżuje po kraju wspierając kandydatów na radnych i prezydentów w kampanii samorządowej. Gościła w mieście dwie godziny, bo tyle zajęło spotkanie z kandydatami. Poparła kandydaturę, Anny Mrowińskiej na prezydenta Słupska. Była premier przybyła ze swoją ochroną prosto z lotniska w Gdańsku i zaraz po spotkaniu odleciała do Warszawy.

Nim premier przybyła do auli Akademii Pomorskiej odwiedziła słupski Kościół Mariacki, w którym znajduje się tablica upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej w 2010 roku. Beata Szydło wpisała się także do księgi parafialnej.

PiS postawił na młodych i wykształconych ludzi, którzy mają zbudować silne, współpracujące z rządem samorządy. Anna Mrowińska jest idealnym kandydatem na fotel prezydenta Słupska. Wiele miast będzie państwu zazdrościło takiej pani prezydent – stwierdziła Beata Szydło.

Fot. Rafał Szymański/RS

Podobnie wypowiedział się Sebastian Irzykowski lider listy wyborczej PiS do Sejmiku Województwa Pomorskiego w okręgu gdyńsko-słupskim – Pani premier jest osobą znaną ,lubianą i cenioną, lepszego wsparcia nie mogliśmy sobie wymarzyć – powiedział .

Info. Rafał Szymański/RS

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *