Miejskie Mikołajki w Gryfii

W tym roku pracownicy ratusza w Słupsku, zapraszają najmłodszych mieszkańców na Mikołajki do hali Gryfia przy ul. Szczecińskiej. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach i zabawach, otrzymać autograf od koszykarzy Czarnych, stworzyć kolorowy kostium do Mikołajowego pokazu mody oraz obejrzeć pokazy sztuk walki aikido i judo. Będzie także mnóstwo zabaw ruchowych i warsztatów rękodzielniczych. W choinkowym lesie chętni rozwieszą bombki i ozdoby lub zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

Przybyli goście obejrzą spektakl pt: „Mikołaj, który zapomniał” przygotowany przez aktorów Teatru Tęcza. To zwariowana opowieść o Mikołaju, który przypadkowo uderzył się w głowie i stracił pamięć. Przez to nie wie, że zbliżają się święta i trzeba dzieciom rozdać prezenty….

Na koniec nie zabraknie najważniejszego …dzieci i rodzice spotkają się z Mikołajem, który będzie rozdawał słodycze i upominki.

Poza tym swoją ofertę dla najmłodszych przygotują i zaproszą do wspólnej zabawy w Gryfii: Teatr Lalki Tęcza, Słupski Ośrodek Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Rozwoju Inspiracje, PGK i Wodociągi.

Info.  Agata Olszewsaka/UM

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *