Kobylnica zaprasza na garażówkę, ruszają zapisy

14 kwietnia 2019r. odbędzie się kolejna edycja Kobylnickiej Garażówki. Będzie to już ósma odsłona imprezy, której idea jest bardzo prosta – pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, które mogą przydać się komuś innemu. 

fot. www.facebook.com/kobylnickagarazowka/

VIII Kobylnicka Garażówka organizowana jest przez Straż Gminną w Kobylnicy wspólnie z Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy oraz Centrum Usług Wspólnych.

Zgłoszenia od osób, które chcą zaprezentować swoje stoisko, należy kierować wyłącznie na adres e-mail wyprzedazgarazowa@kobylnica.pl oraz telefonicznie – numer kontaktowy 663 930 180 lub osobiście w jednostce Straży Gminnej w Kobylnicy przy ulicy Wodnej 20/2 od 22.03.2019 r. do 10.04.2019 r. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy wystawców.

Wiosenna edycja Kobylnickiej Garażówki przebiegać będzie pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. W czasie imprezy funkcjonować będą specjalnie zaaranżowane stoiska, w których będziemy mogli dowiedzieć się tego, jak zadbać o nasze zdrowie. Pojawią się więc punkty, w których skorzystamy z bezpłatnych porad związanych z aktywnością fizyczną, profilaktyką zdrowotną i dietetyką. Oprócz tego zaplanowano: pokazy sportów walki i zumby, zajęcia z NordicWalking, serwis i znakowanie rowerów, animacje dla dzieci, występy artystyczne.

VIII Kobylnickiej Garażówce towarzyszy konkurs plastyczny adresowany do dzieci z Gminy Kobylnica w wieku 6-9 lat. Zadanie uczestników polega na wykonaniu pracy odzwierciedlającej hasło najbliższej edycji imprezy – „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Konkurs trwa od 25 marca 2019 roku do 5 kwietnia 2019 roku. Prace konkursowe należy składać lub nadsyłać w terminie do 05 kwietnia 2019 roku, do Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobyinicy, ui. Wodna 20/4,76-251 Kobylnica bądź do opiekuna świetlicy, który kolejno przekaże prace do siedziby Organizatora.

VIII Kobylnicka Garażówka odbędzie się 14 kwietnia 2019 r. w hali sportowej w Kobylnicy w godz. 10.00 – 15.00

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *