Pobili na śmierć, siedzą w areszcie

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 42-latka. 36 i 44-latek zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności

Na początku tygodnia policjanci ze Słupska zdobyli informację, że właściciel jednego z domów w Kępicach najprawdopodobniej nie żyje. Funkcjonariusze mając takie informacje pojechali pod wskazany adres i tam znaleźli martwego 42-latka.

Policjanci od razu zajęli się wyjaśnieniem tej sprawy i ustalili, że w mieszkaniu odbywała się libacja alkoholowa, w trakcie której doszło do awantury pomiędzy jej uczestnikami. W związku z podejrzeniem, że śmierć 42-latka nastąpiła w wyniku przestępstwa na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza. Mundurowi przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Działania policjantów na miejscu i dobre rozpoznanie w terenie pozwoliły kryminalnym na wytypowanie osób, które mogły mieć związek z tą sprawą. Okazali się nimi trzej mieszkańcy powiatu słupskiego w wieku 36, 44 i 58 lat. Wszyscy zostali zatrzymani.

36 i 44- latek usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyźni byli najpierw doprowadzeni do prokuratury, a wczoraj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *