ZSI w Słupsku obchodził jubileusz 20-lecie istnienia

W Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia działalności tej placówki. Uczniowie, nauczyciele, absolwenci i zaproszeni goście świętowali jubileusz 20-lecia istnienia słupskiego ZSI. Z tej okazji w szkole odbyła się uroczysta gala. Były wspomnienia, życzenia kolejnych jubileuszy i występy. Podczas uroczystości m.in. odsłonięto pamiątkową tablicę poświęconą jubileuszowi istnienia placówki.

 

Gali towarzyszył bogaty program artystyczny – wystąpił min. chór nauczycielski i uczniowski, ponadto odbyły się prezentacje ukazujące historię ZSI oraz najważniejsze osiągnięcia uczniów na przestrzeni wszystkich lat, wystawa pamiątek, przemówienia absolwentów, pokaz samoobrony w wykonaniu uczniów Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego, a także wernisaż prac plastycznych uczniów i absolwentów szkoły. Społeczność szkolna posadziła również na terenie przed placówką symboliczne 20 krzewów.

 

 

« z 2 »

Fot.Daniel Stawski

Dzisiejszy jubileusz był szczególną okazją do refleksji oraz wspomnień. Jubileusz daje możliwość przywołania pamięci o zdarzeniach i ludziach współtworzących świadectwo szkoły. Cieszę się, że mamy okazję sięgnąć do historii szkoły, ludzi z nią związanych, ich osiągnięć i sukcesów – mówi Szymon, absolwent ZSI w Słupsku.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *