Ukarali kierowcę z nagrania w internecie

Słupscy policjanci zobaczyli w internecie nagranie, z którego wynikało, że kierujący pojazdem osobowym na trasie Słupsk-Ustka stwarza zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i w rażący sposób narusza przepisy. Już kilka godzin po obejrzeniu filmu policjanci słupskiej drogówki dotarli do sprawcy wykroczeń i ukarali go mandatami.

Wczoraj w godzinach rannych słupscy policjanci zobaczyli nagranie w internecie, z którego wynikało, że kierujący mazdą jadąc ze Słupska w kierunku Ustki swoim zachowaniem, stwarza zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, na linii podwójnej ciągłej wyprzedza ciąg samochodów, podczas gdy z naprzeciwka jadą inne pojazdy.

 

Policjanci z wydziału ruchu drogowego natychmiast zaangażowali się w działania, które miały na celu dotrzeć do sprawcy i ukarać za popełniane wykroczenia. Sprawna współpraca wszystkich funkcjonariuszy drogówki doprowadziła do ustalenia sprawcy wykroczeń i zastosowania wobec niego kary.

 

Okazało się, że pojazdem marki Mazda kierował 38-letni obywatel Ukrainy, który przyznał się do popełnianych wykroczeń. Mężczyzna został ukarany dwoma mandatami karnymi, jeden za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a drugi za nie przerejestrowanie pojazdu w wymaganym czasie. Łączna kara wyniosła 1000 zł.

 

Policjanci po raz kolejny apelują o zachowanie zdrowego rozsądku za kierownicą i informują o braku pobłażliwości dla kierowców stwarzających zagrożenie na drodze.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *