Korytarz życia dzięki policjantowi

Funkcjonariusz z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku wykazał się profesjonalizmem i zachował zimną krew podczas groźnej kolizji na obwodnicy Słupska. Sierż. szt. Wojciech Bubeła będąc po służbie, zabezpieczył miejsce zdarzenia, z pojazdu, z którego ulatniał się gaz, wyprowadził troje dzieci i ich matkę, a z mercedesa wyprowadził kobietę w ciąży, powiadomił służby ratunkowe i zadbał o korytarz życia.

W minioną środę przed godziną 18.00 na obwodnicy Słupska doszło do groźnie wyglądającej kolizji, w której uczestniczyły cztery samochody w tym dwa ciężarowe. Funkcjonariusz słupskiej drogówki sierż. szt. Wojciech Bubeła będąc w czasie wolnym od służby, widział moment uderzenia mercedesa o barierki ochronne i uderzenia w opla, w którym znajdowała się 5-osobowa rodzina. Policjant zabezpieczył miejsce zdarzenia, wezwał służby ratunkowe, a z opla, z którego wydobywał się gaz, wyprowadził kobietę i jej trójkę dzieci, którym dał schronienie w swoim samochodzie. Z mercedesa zaś wyprowadził kobietę w ciąży. Funkcjonariusz utworzył korytarz życia, co umożliwiło szybki przyjazd służb ratunkowych.

Kolejnego dnia do Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zadzwonił ojciec rodziny podróżującej oplem i podziękował za uratowanie życia, opiekę i jak podkreślił, ogromny profesjonalizm, jakim wykazał się policjant.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *