Rehabilitacja w Trzech Falach

W Parku Wodnym Trzy Fale ruszyło Centrum Zdrowia i Rehabilitacji. Jest to pierwszy tego typu Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w regionie. 

Centrum Zdrowia i Rehabilitacji zostało powołane, aby przede wszystkim realizować dwa cele. Pierwszy z nich to stworzenie specjalnych programów społecznych na podstawie umowy z Miastem Słupsk.
Rozpoczęła się już realizacja 5 programów społecznych, które trafiają do konkretnych grup, osób, mieszkańców Słupska:
– program „Zdrowy Senior” – zajęcia dla osób powyżej 60 roku życia
– program „Zdrowy Junior” – zajęcia dla dzieci w wieku 10 – 15 lat , które m.in. zagrożone są otyłością, cukrzycą, nadwagą. Dodatkowo jest to profilaktyka układu krążenia, narządów ruchu
– program usprawniający dla osób z dysfunkcją narządu ruchu
– program „Zdrowie po godzinach” skierowany do osób między 45 – 60 rokiem życia zagrożonych chorobami cywilizacyjnymi (w tym cukrzycą i otyłością)
– program „Zdrowe Serce” – rekonwalescencja po stanach nagłych ze strony układu krążenia, profilaktyka chorób układu krążenia
Każdy program składa się z trzytygodniowego turnusu zdrowotnego (6 zajęć). Koszt to jedyne 40 zł (w tym 10 zł to koszt wyrobienia karty klienta).
Drugi cel to stworzenie centrum rehabilitacji, z nowoczesną aparaturą, a także zabiegami, których ceny zaczynają się od 7 zł. Co ważne obecnie zabiegi wykonywane są bez kolejek. W naszej ofercie mamy między innymi masaż leczniczy, drenaż limfatyczny, jonoforeza, galwanizacja, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne, prądy TENS, Traberta, Kotza, elektrostymulacja, krioterapia miejscowa, pole magnetyczne, kinezyterapia, fala uderzeniowa.
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *