Złodziej perfum zatrzymany

Słupscy policjanci zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież sklepową. Sprawca w jednym ze sklepów na terenie Słupska ukradł perfumy warte ponad 1200 złotych. Śledczy przedstawili 29-latkowi zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci z Komisariatu I Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymali zgłoszenie o kradzieży perfum, do której miało dojść na terenie jednego ze słupskich sklepów. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca po wejściu do sklepu ukradł z półek 6 perfum, powodując łącznie straty na ponad 1200 zł. Po obejrzeniu zapisu z monitoringu funkcjonariusze rozpoczęli działania poszukiwawcze. Już kilka godzin po otrzymanym zgłoszeniu, na jednej z ulic naszego miasta zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali o tę kradzież. Zatrzymanym okazał się 29-letni mieszkaniec powiatu słupskiego, którego funkcjonariusze doprowadzili do policyjnego aresztu.

Wczoraj mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Teraz losem 29-latka zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *