Nowy radiowóz w Kobylnicy

Radiowóz dla Kobylnicy

Nowy radiowóz otrzymali dzielnicowi z Posterunku Policji w Kobylnicy. Samochód został kupiony ze środków gminy Kobylnica i Komendy Głównej Policji. Funkcjonariusze będą wykorzystywać go w ramach codziennych służb.

Flotę policyjnych aut zasilił nowy oznakowany pojazd marki Kia Sportage. Podczas uroczystego przekazania kluczyków przed posterunkiem w Kobylnicy wójt gminy Kobylnica Leszek Kuliński wyraził swoje zadowolenie z dotychczasowej działalności policjantów na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy i podkreślił, że przekazanie tego samochodu jest jak najbardziej zasadne i potrzebne, aby sprawność w działaniu funkcjonariuszy była na możliwie jak najwyższym poziomie. Radiowóz jest kolejnym przykładem wsparcia policji prze gminny samorząd.

Nowy policyjny radiowóz został zakupiony ze środków pochodzących z Komendy Głównej Policji i gminy Kobylnica. W ten sposób samorząd przyczynili się do wzmocnienia i unowocześnienia floty radiowozów będących na wyposażeniu policjantów, co w znacznym stopniu ułatwi realizację ich obowiązków podczas codziennej służby.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *