Judocy przywieźli medale z Trójmiasta

Kolejny bardzo udany start zaliczyła Katarzyna Znamirowska (+70 kg),,która zaprezentowała judo na bardzo wysokim poziomie technicznym i taktycznym. Szczególnie efektownie zakończyła walkę finałową wykonując rzut ippon-seoi-nage i tym samym zdobyła pierwsze miejsce.
Bardzo skutecznie walczył również Hubert Żuk (81 kg), który powrócił po kontuzji i coraz pewniej czuje się na tatami. Hubert ostatecznie sklasyfikowany na drugim miejscu i jest dobry symptom przed kolejnymi startami.
Brązowe medale wywalczyli Łukasz Bielawa (50 kg) i Olgierd Kulwas ( 55 kg). To bardzo ambitni zawodnicy i trenerzy oczekują, że w kolejnych zawodach pokażą również swoje ogromne możliwości.
Bardzo blisko medalu, na 5 pozycjach sklasyfikowani zostali Filip Rybicki ( 42 kg), Karol Sobczyk ( 46 kg), Adrian Jakubiniec ( 55 kg) i Andrzej Heimrath ( 60 kg).
Wszyscy judocy z Gryfa zaprezentowali ogromną determinację i tylko w walkach o medale zabrakło trochę szczęścia i umiejętności. Przy systematycznym treningu z kolejnych startów z pewnością wrócą z medalami.
Już za tydzień judocy Gryfa udają się do Oleśnicy na Międzynarodowy Puchar Polski juniorów młodszych.
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *