Serduszka dla kierowców

na terenie gminy Kobylnica słupscy policjanci wraz z funkcjonariuszami straży gminnej rozdawali kierowcom lizaki w kształcie serca i ciepłe serdeczne uśmiechy. Na czekoladowym serduszku było przesłanie: „Jak kocha, to poczeka, kieruj się sercem”. 

Słupscy policjanci przyłączyli się do akcji zorganizowanej przez Straż Gminną w Kobylnicy i wspólnie z funkcjonariuszami rozdawali kierowcom słodkie serduszka z przesłaniem: „Jak kocha, to poczeka, kieruj się sercem”. To już kolejna edycja walentynkowych działań, której celem jest uwrażliwienie kierowców na istotę konieczności jazdy zgodnie z przepisami ruchu drogowego i zwrócenie szczególnej uwagi na dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze i stosowanie się do ograniczeń.

Działania były okazją do przeprowadzenia miłych rozmów z kierowcami i pogłębienia wiedzy na temat konieczności codziennej jazdy zgodnej z przepisami. Funkcjonariusze wyraźnie mówili, że nadmierna prędkość jest częstą przyczyną wypadków drogowych i podkreślali istotę bezpieczeństwa na drodze.

Tego typu akcje cieszą się dużym poparciem społecznym, dlatego już dziś zapowiadamy kolejne „działania walentynkowe” w 2021 r.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *