Zabłyśnij dla bezpieczeństwa na drodze

Słupscy policjanci przyłączyli się do akcji „Zabłyśnij” zorganizowanej przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku. W trosce o bezpieczeństwo obywateli, pacjenci i osoby odwiedzające chorych otrzymali opaski odblaskowe. Zarówno policjanci, jak i pracownicy szpitala informowali o tym, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych. W czasie działań przekazano 100 opasek. W najbliższym czasie akcja zostanie powtórzona.

Funkcjonariusze słupskiej komendy wraz z pracownikami Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku prowadzili wspólne działania pn. „Zabłyśnij”. Działania prowadzone były przed wejściem do szpitala, a ich celem  było uświadomienie pacjentów i osoby odwiedzające o tym, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych. Podczas przekazywania opasek zwrócono uwagę na fakt, że używanie jakiegokolwiek elementu odblaskowego realnie wpływa na bezpieczeństwo i niejednokrotnie może uratować życie. Z takim stwierdzeniem zgodziło się blisko 100 osób, które otrzymały odblask.

Wspólne działania policji i pracowników szpitala są efektem wieloletniej współpracy mającej na celu dbałość o życie i zdrowie drugiego człowieka. Akcja została bardzo ciepło przyjęta przez wszystkich uczestników i odbiorców opasek. Wystarczyło kilka minut, żeby przekazać 100 opasek. Zgodnie z zapowiedzią organizatora, niebawem działania zostaną powtórzone. O terminie będziemy informować. Już dzisiaj zapraszamy do udziału.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *