Kolejny wypadek na ulicy Szczecińskiej

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło  przy ul. Szczecińskiej w Słupsku. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu doprowadziło do wypadku drogowego z udziałem dwóch mercedesów. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. 60-letni mężczyzna z urazem kręgosłupa trafił do szpitala.

Fot. KMP Słupsk

O godz. 8.00 dyżurny słupskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego miało dojść w Słupsku przy ul. Szczecińskiej. Do wypadku natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wstępnie ustalili jego przebieg. Okazało się, że 40-letnia kobieta kierująca pojazdem marki Mercedes jadąc w kierunku centrum i skręcając w lewo na pobliską stację paliw, uderzyła w prawidłowo jadącego w kierunku ul. 11-Listopada mercedesa, którym kierował 60-letni mężczyzna.

W wyniku zdarzenia 60-latek doznał urazu kręgosłupa i został przewieziony do szpitala. Mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia, oględziny pojazdów, zrobili zdjęcia i szkic sytuacyjny, przesłuchali świadków. Badania alkomatem wykazały, że kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci apelują o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego i o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *