Po służbie przerwał narkotykową transakcję

Policjant z Komisariatu I Komendy Miejskiej Policji w Słupsku w trakcie służby zatrzymał 21-latka, który miał przy sobie narkotyki. Kilka godzin później będąc po służbie, jechał do sklepu, a w pobliżu zobaczył trwającą interwencję przeprowadzoną przez innego dzielnicowego. Przyłączył się do działań i wspólnie z innym policjantem znalazł narkotyki u dwóch młodych mężczyzn. 

W minioną sobotę słupscy dzielnicowi zatrzymali kilka osób, które miały przy sobie narkotyki. Pierwszą interwencję podjął dzielnicowy ze Słupska, który zauważył, jak młody mężczyzna nerwowo chowa coś do kieszeni. Funkcjonariusz wylegitymował 21-latka, który jak się okazało miał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Zatrzymany mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Kolejna interwencja z udziałem osób posiadających narkotyki miała miejsce w Słupsku ok. godz. 20.00. Tym razem prowadził ją inny policjant, który zobaczył jak dwóch młodych mężczyzn na widok radiowozu, nagle zmienia kierunek marszu. To nerwowe zachowanie widział również dzielnicowy, który będąc już po służbie, wybrał się na zakupy i akurat był w pobliżu. Wysoko oceniona współpraca policjantów doprowadziła do zatrzymania 18-latka i 19-latka, którzy w kieszeni i w plecaku przechowywali marihuanę i amfetaminę.

Po przewiezieniu na komendę wszyscy zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, do których się przyznali. Wkrótce ich losem zajmie się sąd. Mężczyznom grozi kara do 3 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *