Prewencyjnie w galeriach handlowych

Policjanci kontrolują galerie handlowe po ich ponownym otwarciu. W trakcie dwudniowej akcji mundurowi zwracają uwagę na konieczność zakrywania ust i nosa oraz zachowywania bezpiecznych odległości od siebie. 
fot. KMP Słupsk
Od tego tygodnia wprowadzone zostały kolejne obluzowania obostrzeń. Otwarte zostały galerie i centra handlowe. W pierwszych dniach ich działalności wraz ze sprzedawcami pojawili się policjanci. Wszystko w ramach akcji prewencyjnej. Mundurowi zwracali uwagę m.in. na obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zachowywania bezpiecznych odległości od siebie. Podczas spotkań z klientami i pracownikami sklepów funkcjonariusze rozdawali ulotki, w których zawarte są najważniejsze informacje dotyczące zachowywania środków ostrożności podczas zakupów.
Funkcjonariusze apelują o zdrowy rozsądek i stosowanie się do zaleceń. Poluzowane obostrzenia nie zwalniają nas z obowiązku przestrzegania przepisów. Wspólnym celem jest utrzymanie możliwie wysokiego poziomu zdrowia mieszkańców. Nadal należy ograniczać do minimum kontakty z innymi osobami, po wyjściu z domu trzeba koniecznie nałożyć maseczkę ochronna i utrzymywać dwumetrowy dystans od innych.
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *