Wracają połączenia komunikacyjne w regionie

Już za dwa tygodnie na trasę Słupsk-Ustka wrócą pociągi. Swoje kursy do kurortu i innych miejscowości w regionie przywrócili także lokalni przewoźnicy autobusowi.

Po woli życie w regionie słupskim wraca do normy. Od kilku dni lokalni przewoźnicy przywracają zawieszone w wyniku pandemii kursy autobusowe łącząca miejscowości naszego regionu. W przypadku Nord Express poprzedzone to zostało ankietami wśród pasażerów. Przewoźnik zapytał powrotu, których kursów potrzebują w pierwszej kolejności pasażerowie. Dzięki temu wróciły połączenia m.in. z Główczycami, Sławnem i Trzebielinem.

W połowie czerwca na trasę do Ustki i z powrotem wrócą pociągi. Oprócz połączeń Ustka – Słupsk, w rozkładzie znajdują się pociągi dalekobieżne do Katowic, Krakowa, Poznania oraz ceniony przez turystów pociąg Słoneczny do Warszawy.

Zgodnie z nowym, już ogłoszonym rozkładem jazdy pociągi do Ustki wrócą dokładnie 14 czerwca. Rozkład jazdy dostępny jest na internetowej stronie urzędu miasta www.ustka.pl

Pociągi na trasie Słupsk Ustka wróciły po kilkuletniej przerwie w grudniu tego roku. Linia funkcjonowała jednak kilka miesięcy. Połączenia zostały bowiem zawieszone z uwagi na sytuację emidemiczną w kraju.

 

 

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *