Akcja uświadamiająca słupskiego szpitala i PGK Słupsk

Pojemniki na zużyte igły od strzykawek będą za darmo rozdawali pracownicy PGK i słupskiego szpitala. Akcja uświadamiająca zostanie przeprowadzona w najbliższą środę, 17 czerwca przed Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Słupsku przy ul. Hubalczyków.

Wspólna akcja ma uświadomić mieszkańców Słupska i regionu, że nie należy wyrzucać zużytych igieł do pojemników na odpady lub na przeterminowane leki. Wyrzucanie zużytych igieł naraża osoby postronne oraz pracowników PGK na przypadkowe zakłucie się igłą podczas opróżniania pojemników z odpadami.

Aby promować wyrzucanie zużytych igieł do odpowiednich pojemników pracownicy słupskiego PGK oraz szpitala będą rozdawać specjalne pojemniki na zużyte igły. Akcja prowadzona będzie w środę 17 czerwca przed głównym wejściem do szpitala przy ulicy Hubalczyków 1, w godzinach 12-15.

Zapraszamy wszystkich chętnych o odbiór darmowych pojemników na igły.

Darmowe pojemniki na igły można otrzymać w PGK Sp. z o.o. w Słupsku w Biurze Obsługi Klienta oraz w PSZOK przy ul. Szczecińskiej 112: od poniedziałku do wtorku godzinach od 7:00 do 17:00 oraz od środy do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00, PGK Sp. z o.o. w Słupsku na terenie PSZOK przy ul. Bałtyckiej 11a od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00 sobota od 7:00 do 15:00.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *