Uwaga kolejne utrudnienia na Darłowskiej w Ustce

W związku z planowanymi pracami bitumicznymi – układanie warstwy ścieralnej w odcinku: rondo Charnowo – ul. Wilcza (w ciągu ul. Darłowskiej) – wykonawca Polbud Pomorze informuje o utrudnieniach. Prace bitumiczne będą prowadzone w okresie od 15.06 do 20.07.2020.
Zakres prac na najbliższy tydzień:
  • 15.06.2020 – prace na skrzyżowaniu MOVI – utrudnienia ruch wahadłowy, kierowany sygnalistami.
  • 16.06.2020 – ul. Kolorowa, ul. Wiejska i przewiązka naprzeciwko wyjazdu z ul. Przylesie – podbudowa i warstwa wiążąca. W planie czasowe wyłączenie ul. Kolorowej i ul. Wiejskiej na czas prowadzonych prac.
  • 17.06.2020  – rondo Lidl wraz z ul. Koszarową do wjazdu na parking Lidla – warstwa ścieralna. W planie całkowite zamknięcie ronda i skierowanie ruchu objazdami ul. Polną i ul. Wilczą do ul. Narutowicza i ul. Kwiatowej
  • 18.06.2020 – ul. Kolorowa, ul. Wiejska, ul. Krokusowa i przewiązka pomiędzy pasami ruchu naprzeciwko wyjazdu z ul. Przylesie – warstwa ścieralna. W planie czasowe wyłączenie ul. Kolorowej i Wiejskiej na czas prowadzonych prac.
  • 19.06.2020 – rondo Charnowo do ronda Biedronka lewa strona – wyłączenie lewego pasa, ruch wahadłowy kierowany sygnalistami.
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *