Kardiologia słupskiego szpitala czeka na pacjentów

Szansa dla pacjentów na szybsze wykonanie badan i zabiegów kardiologicznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku. Szpital zaprasza pacjentów posiadających skierowanie z Poradni Kardiologicznej – po konsultacji kardiologa. Pacjenci mogą zgłaszać się niezależnie od miejsca zamieszkania.

Termin oczekiwania pacjentów na badania i zabiegi z zakresu kardiologii w słupskim szpitalu w ramach NFZ wynosi maksymalnie 3 tygodnie. Natomiast w przypadkach pilnych maksymalnie tydzień. Dotyczy to: koronarografii, implantacji stymulatora serca/defibrylatora serca/CRT-D/rejestratora pętlowego oraz badania elektrofizjologicznego, ablacji zaburzeń serca. Badania i zabiegi wykonywane są przez Oddział Kardiologiczny słupskiego szpitala.

Co istotne, wszyscy pacjenci słupskiego szpitala przed przyjęciem na oddziały poddawani są testom wykrywającym koronawirusa.

W sprawie badań i zabiegów pacjenci mogą kontaktować się z sekretariatem oddziału pod numerem tel. 59 84 60 440, e-mail: kardiologia@szpital.slupsk.pl.

Więcej informacji na stronie internetowej oddziału kardiologicznego: http://szpital.slupsk.pl/oddzialy/kardiologiczny-ink/.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *