Policja szuka złodzieja rowerów

Komisariat Policji I w Słupsku prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rowerów górskich marki Romet Orkan i marki Team Raider. Kradzież miała miejsce w okresie 20-21 czerwca 2020 r. w Słupsku z terenu jednej z klatek schodowych w Słupsku.

fot. www.policja.pl

Funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Słupsku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru miejskiego marki Romet Orkan 1M koloru czarno-zielonego o wartości blisko 900 zł i w sprawie kradzieży roweru marki Team Rider T29 w kolorze granatowym o wartości 800 zł. Do obu zdarzeń doszło w okresie od 20 do 21 czerwca br. Sprawca ukradł rowery z terenu jednej z klatek schodowych w Słupsku.

Policjanci zajmujący się tą sprawą dotarli do wizerunku sprawcy, z którego wynika, że prawdopodobnie był to młody mężczyzna, szczupłej budowy ciała, wzrost ok 165-175 cm. W chwili kradzieży ubrany w bluzę z kapturem, czapkę z daszkiem, spodnie dresowe i buty sportowe. Twarz sprawcy zasłonięta była maseczką, na dłoniach miał ubrane rękawiczki i miał ze sobą plecak.

W przypadku rozpoznania na prezentowanych zdjęciach wizerunku sprawcy przestępstwa prosimy o kontakt z dyżurnym KPI w Słupsku, tel: 598480645 lub 112. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *