39-latek wpadł z narkotykami

Funkcjonariusze słupskiej komendy zatrzymali 39-letniego słupszczanina, który miał przy sobie narkotyki. Uwagę mundurowych zwróciło nerwowe zachowanie mężczyzny. Okazało się, że posiadał on przy sobie marihuanę, a w mieszkaniu ukrywał blisko 80 gramów amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek uwagę dzielnicowych z Komisariatu Policji I zwrócił 39-latek, który na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać. Funkcjonariusze podczas rozmowy z tym mężczyzną zobaczyli, że w jednej ręce trzyma on foliowe zawiniątko, w którym jak się okazało, był susz roślinny. W trakcie przeszukania mieszkania słupszczanina funkcjonariusze znaleźli jeszcze woreczek strunowy z zawartością blisko 80 gramów amfetaminy oraz stojącą na biurku elektroniczną wagę.
Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do komendy. Śledczy przedstawili 39-latkowi zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz zakaz opuszczania kraju. Wkrótce odpowie za przestępstwo, które jest zagrożone karą do 10 lat więzienia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *