Policja szuka zaginionej Aleksandry Buliszak

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Słupsku prowadzą poszukiwania 25-letniej mieszkanki Słupska. Jak ustalono zaginiona kobieta w dniu 1 września ok. godz. 12.00 – 13.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do niego ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej bądź osoby, które widziały kobietę od czasu zaginięcia proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 742 05 45 lub pod nr alarmowym 112.

Rysopis: wzrost ok. 175 cm, waga ok. 62 kg, budowa ciała szczupła, włosy do ramion koloru czarnego, oczy koloru brązowego, uszy normalne, nos prosty,  uzębienie pełne.

Zaginiona ubrana była w bluzę koloru czarnego, spodnie typu jeansowego koloru niebieskiego, buty typu adidas koloru niebieskiego, torbę koloru czarnego.

Ktokolwiek widział kobietę lub  posiada informacje odnośnie miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o pilny kontakt z dyżurnym policji w Słupsku tel. 47 742 05 45 lub na numer alarmowy 112. Wszystkie informacje są cenne i zostaną przez policjantów zweryfikowane. Zapewniamy anonimowość.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *