Ustka pogrążona w żałobie

Przez najbliższe dni w Ustce wprowadzono żałobę w związku ze śmiercią burmistrza Jacka Graczyka. W ratuszu wyłożona będzie księga kondolencyjna. 

fot. www.ustka.pl

W dniach 23 i 26 października br., w godz. 9.00-15.00 wszystkie osoby chętne będą mogły dokonać wpisu w Księdze Kondolencyjnej poświęconej pamięci Burmistrza Jacka Graczyka. -Zapraszamy do sali 101, w godz. 9.00 – 15.00 – wejście od strony parkingu.
Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego oraz zakrywanie ust i nosa. Od piątku, 23 października planujemy uruchomić także Księgę w wersji elektronicznej – mówi Eliza Mordal, rzecznik Urzędu Miasta w Ustce.

Ponadto, w związku ze śmiercią Burmistrza Jacka Graczyka, ogłoszony został okres żałoby na terenie Miasta Ustka od dnia 22 października 2020 r. do dnia 26 października 2020 r. Na znak żałoby przed budynkiem Urzędu Miasta Ustka opuszczono do połowy masztu Flagę Miasta  Ustka opatrzoną kirem.

Informacja o uroczystościach pogrzebowych:
pogrzeb Burmistrza Jacka Graczyka odbędzie się w poniedziałek, 26 października br.
•    godz. 10.30 – różaniec w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Ustce
•    godz. 11.00 – msza święta w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Ustce
Po mszy uroczystość pogrzebowa na cmentarzu komunalnym w Ustce.
W związku z panującymi obostrzeniami w zamkniętych pomieszczeniach obowiązuje limit osób, natomiast w przestrzeni otwartej należy zachować odległość 1,5 m oraz zakrywać usta i nos.)

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *