Młodzież wspiera odizolowanych chorych

Słupscy uczniowie odpowiedzieli na apel szpitala. W swoich szkołach zorganizowali zbiórki środków potrzebnych dla pacjentów przebywających w izolacji.

fot. ZSI Słupsk

Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku przekazał pierwszą część rzeczy osobistych dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. Wszystko, co udało się zebrać to wsparcie dla osób, które w związku z COVID-19 leżą w szpitalu odizolowane, bez najpotrzebniejszych rzeczy

 

Na apel Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku odpowiedziało także II Liceum Ogólnokształcące. – Licząc na WIELKIE SERCA OFIARODAWCÓW, rozpoczynamy akcję Mickiewicz dla Szpitala. Każdy zainteresowany: uczeń, rodzic, nauczyciel, znajomy, może przynieść niezbędne środki higieniczne. Od poniedziałku 23 listopada do piątku 27 listopada, w godzinach od 16.00 do 18.00 pedagodzy szkolni będą czekać na ofiarodawców. Rzeczy można przynosić również do sekretariatu szkoły od 8.00 do 14.00- czytamy w szkolnym komunikacie.

 

Dla pacjentów chorych na COVID-19 potrzebny jest szeroki asortyment środków higieny osobistej, np. chusteczki nawilżane, ręczniki papierowe, podpaski higieniczne, balsamy do ciała, szampony, mydło w płynie, maszynki do golenia, itp. lub woda do picia.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *