Więcej patroli w okresie noworocznym

Słupscy policjanci będą dbali o bezpieczeństwo mieszkańców w czasie okresu noworocznego. Funkcjonariusze będą prowadzić wzmożone kontrole na drodze, będą podejmować interwencje i reagować na nieprawidłowości w zakresie stosowania się do obowiązujących obostrzeń. Mundurowi apelują o odpowiedzialność zarówno na drodze, jak i w zakresie przestrzegania przepisów sanitarnych.

Jak co roku, w okresie noworocznym na drogach Słupska i powiatu będzie można spotkać więcej policjantów, którzy dbając o bezpieczeństwo, będą reagować na zachowania niezgodne z prawem. W trosce o bezpieczeństwo na drodze mundurowi będą prowadzić wzmożone kontrole, głównie pod kątem trzeźwości. Jak co dzień, funkcjonariusze będą reagować na zgłoszenia i interweniować na wypadek popełnianych przestępstw czy wykroczeń.
Czas pandemii jest okresem wytężonej pracy policjantów. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, w okresie noworocznym, mundurowi jak dotychczas będą reagować na niestosowanie się do obostrzeń. Pamiętajmy przy tym, że wszystkie ograniczenia i obostrzenia mają na celu ochronę naszego życia i zdrowia.

W tym miejscu policjanci apelują o odpowiedzialne zachowanie mieszkańców i stosowanie się do obowiązujących przepisów sanitarnych. Jednocześnie funkcjonariusze apelują o bezpieczeństwo na drodze. Stosujmy się do obowiązujących przepisów i nie wsiadajmy za kółko po alkoholu. Odpowiedzialność zarówno za kierownicą, jak i w zakresie przestrzegania przepisów epidemiologicznych jest kluczem do powitania nowego roku w bezpieczny sposób.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *