Policja szuka świadka

Komisariat Policji I w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzi dochodzenie w sprawie przywłaszczenia wypłaconych, a nie odebranych pieniędzy z bankomatu, do którego doszło 24 sierpnia 2020 r., w Słupsku. Policjanci szukają świadka tego zdarzenia, którym może być osoba ze zdjęcia.

Policjanci z Komisariatu Policji I w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia wypłaconych, a nie odebranych pieniędzy z bankomatu, do którego doszło 24 sierpnia 2020 r. na terenie Słupska. Funkcjonariusze dążą do ustalenia świadka, którym może być mężczyzna, którego wizerunek został utrwalony.

Z ustaleń mundurowych wynika, że świadkiem przywłaszczenia pieniędzy mógł być mężczyzna w starszym wieku, krępej budowy ciała, włosy krótkie kolor siwy, twarz okrągła, ubrany w koszulę w kratę koloru czerwono-czarnego.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Słupsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 47 742 06 57, 47 742 06 18 lub 112 bądź  zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *