Szansa na pracę w nowej przychodni zdrowia

Już na wiosnę na mapie Słupska pojawi się nowa przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej.  W ten sposób Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku  rozszerza swoją ofertę opieki zdrowotnej dla mieszkańców miasta i regionu. Jednocześnie poszukuje chętnych do pracy w nowej przychodni, oferując bardzo atrakcyjne warunki.

Budynek, w którym powstanie nowa przychodnia POZ aktualnie jest remontowany i przygotowywany tak, by spełnić wymagania personelu i pacjentów. Powstaje w kompleksie szpitala przy ul. Hubalczyków, ale w odrębnym, parterowym budynku. To gwarantuje bezpieczeństwo pracy, parking w sąsiedztwie, łatwy dostęp do obiektu, a jednocześnie bliskość poradni specjalistycznych i oddziałów szpitalnych.

W nowej przychodni na medyków i pielęgniarki, którzy podejmą tu pracę, czekać będzie: siedem gabinetów konsultacyjnych i jeden gabinet zabiegowy, rejestracja, poczekalnia, zaplecze personelu i węzły sanitarne w tym dla osób niepełnosprawnych.

Termin zakończenia modernizacji budynku nowego POZ przewidziany jest na kwiecień 2021 r. Łączny koszt inwestycji to 2.415.000 zł. Powstaje ona dzięki uzyskaniu przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku pożyczki z Pomorskiego Funduszu Rozwoju.

Szpital zaprasza do współpracy lekarzy specjalistów w zakresie medycyny rodzinnej oraz pielęgniarki. Gwarantujemy dogodną formę zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, urlopy szkoleniowe, benefity pozapłacowe i pracę w dynamicznie rozwijającej się jednostce.

Zainteresowanych proszone są o kontakt z Działem Kadr i Płac Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. w Budynku Administracji pok. 17, pocztą elektroniczną na e-mail: w.dulak@szpital.slupsk.pl lub j.kepa@szpital.slupsk.pl albo telefonicznie: 59 84 60 624 lub 59 84 60 622.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *